O mně

Ahoj, já jsem Eliška:)

Focení jsem propadla před 8 lety na svatební cestě kolem světa – všechny naše vzpomínky jsou tak zachyceny na našem cestovním webu (Cesta kolem světa (webnode.com). Za pět měsíců jsme procestovali kus světa a mě začalo neskutečně bavit vyprávět příběhy skrz objektiv.

Jako celoživotní milovnice koní jsem pak doma začala s focením těchto nádherných zvířat a hlavní modelkou mi roky stála moje fríská klisna Enigma, která bohužel uhynula na těžkou koliku po porodu. Zachycovat koňské křivky, krásu a jejich temperament mě naplňuje. Fotím v exteriéru, miluju poznávat nová místa a kvůli pěkné fotce udělám maximum. Největší radost mám, když se mi podaří zachytit opravdový vztah mezi člověkem a jeho zvířetem, protože sama vím, jak silné pouto to může být.

Ztráta Enigmy a starost o 6týdenní hříbě – sirotka Lilien V. mě přivedla na myšlenku charitativního kalendáře na pomoc osiřelým hříbatům. Sbírka ze dvou kaledářů se povedla nad očekávání a já jsem mohla pořídit oxygenátor, resuscitátor z USA, sušené mléko a další nezbytné věci jako dary pro MVDr. Macečkovou na pomoc koním, kteří v životě neměli štěstí, a pro které dělá maximum stejně jako udělala pro mojí Lilien (Přišla o vysněnou klisnu, teď díky kalendáři zachraňuje životy hříbatům – Koňskéknihy.cz (konskeknihy.cz), Jezdectvi.cz – Anděl koňských sirotků).