Kontakt

+420 737 927 868

IČ:09528946
vachalova.eliska@seznam.cz
Elis Váchalová Foto
elisvachalovafoto

Lokalita: celá ČR, vyjíždím z Rudné u Prahy. Často pobývám na severu a vyjíždím z Děčína. Doprava 5 Kč/km

Cena:

Klasické focení v exteriéru: od 2 000 Kč za 15 mnou vybraných a upravených fotografií v elektronické podobě.

Focení v ateliéru s černým nebo hnědým pozadím od 2000 Kč za 10 upravených fotografií. Ateliér a světla dovezu přímo k vám, je potřeba tmavý prostor stáje/haly/stodoly alespoň 5x10m a přívod elektřiny v okolí.

Náhledy dalších povedených fotografií posílám k jejich možnému dokoupení .

černé pozadí

hnědé pozadí

Info k focení: Termín si upřesníme předem a potom podle počasí. Focení probíhá většinou 1-2 hodiny. Prosím mít připravené a čisté koně na čas a k dispozici odměny, aby spolupracovali 🙂 Zkuste sladit barvy vašeho oblečení s barvou podsedlovky atd. (prosím vynechat bílou barvu při slunečném počasí). Klidně vezměte víc variant a v případě teplého focení i šaty. Fotit můžeme portréty, koně ve volnosti nebo pod sedlem, vše záleží na vás. Určitě je dobré začít portréty, dokud se koně nezpotí, pod sedlem až nakonec. Pro inspiraci můžete nahlédnout do mé galerie. Pokud máte zájem o focení s holi barvami, vyberte si barvu a dejte mi vědět s předstihem, abych je stihla objednat (cena 200kč za barvu).

Kvůli focení se nestresujte, snažte si to užít ať máte ty nejkrásnější vzpomínky, povedu vás. A že koně nebo děti občas nespolupracují, tak jak chceme? Nevadí, na ten správný moment si vždy počkám, a vy se jen usmívejte 🙂

Rodinné focení: upřesníme si podle počasí. Vyberte prosím sjednocené oblečení (podobné barvy, trika bez velkého potisku, vynechat bílou barvu za slunečného dne). Děti ideálně vyspané a dobře naladěné po jídle (stejně tak tatínkové:). Hračky a odměny sebou. Ráda vás vyfotím na vašem oblíbeném místě, kde se cítíte dobře.

Všeobecné podmínky:

  • termín si zamluvte ideálně měsíc předem
  • termín lze změnit do 3 dnů před focením
  • peníze za focení v den focení prosím v hotovosti. V případě dokoupení dalších fotek se platí poté na účet.
  • v určenou hodinu buďte prosím připraveni s čistým koněm. V jeden den mám většinou více focení a délku Vašeho focení nelze prodloužit.
  • hotové fotografie posílám nejpozději do 14 dnů.
  • fotografie je zakázáno používat ke komerčním účelům nebo 3.straně pokud není domluveno jinak. Neupravené fotografie neposkytuji.
  • při sdílení fotek na soc.sítích prosím o moje označení.