Kontakt

+420 737 927 868
vachalova.eliska@seznam.cz
Elis Váchalová Foto
elisvachalovafoto

Lokalita: Praha západ , Děčín a okolí, celá ČR

Cena: 1 500 Kč plus doprava 5 Kč/km (výjezd Rudná u Prahy a Děčín) – za 20-30 upravených fotografií v elektronické podobě. Pokud se jich povede víc, posílám je za stejnou cenu.

Info k focení: Termín si upřesníme předem a potom podle počasí. Focení probíhá většinou 1-2 hodiny. Prosím mít připravené a čisté koně na čas a k dispozici odměny, aby spolupracovali 🙂 Zkuste sladit barvy vašeho oblečení s barvou podsedlovky atd. (prosím vynechat bílou barvu při slunečném počasí). Klidně vezměte víc variant a v případě teplého focení i šaty. Fotit můžeme portréty, koně ve volnosti nebo pod sedlem, vše záleží na vás. Určitě je dobré začít portréty, dokud se koně nezpotí, pod sedlem až nakonec. Pro inspiraci můžete nahlédnout do mé galerie. Pokud máte zájem o focení s holi barvami, vyberte si barvu a dejte mi vědět s předstihem, abych je stihla objednat (cena 200kč za barvu). Kvůli focení se nestresujte, snažte si to užít ať máte ty nejkrásnější vzpomínky, povedu vás. A že koně občas nespolupracují, tak jak chceme? Nevadí, na ten správný moment si vždy počkám, a vy se jen usmívejte 🙂

U mě na fotky nečekáte měsíce. Hotové je posílám zpravidla do 5 dnů na email přes Úschovnu, kde si je pohodlně stáhnete. Budu moc ráda, pokud mi napíšete recenzi na mém FB nebo soukromě.


Těším se na spolupráci!

…kvůli pěkné fotce vlezu i do potoka v lednu:)